https:/www.traditionrolex.com/15

https:/www.traditionrolex.com/15

Home - Čajovna

Čajovna.cz

O čaji by se mohlo psát mnoho. Je to přece jen rostlinka stará tisíce let. Její pěstování a užívání ovlivnilo osudy mnoha lidí a na světě snad není nikdo kdo by se s čajem nesetkal. Dalo by se říct že už o čaji bylo snad vše napsáno a tak proč se opakovat? Přesto jsme se rozhodli že vytvoříme tyto stránky. Třeba uděláme někomu radost a třeba i někomu sdělíme něco nového. Na druhou stranu se také rádi obohatíme o něco nového. Snad k tomu přispěje Čajovna.cz. Na trhu s čajem působíme již od 1. července 1994, kdy jsme otevřeli v Boskovicích Literární čajovnu Hermanna Ungara.

... Literární čajovna existuje od 1. července 1994. Nabízíme více než stovku čajů z celého světa, hodnotnou literaturu, čajovou keramiku a kameninu, vonné tyčinky a stojánky a další orientální zboží. Zastavte se, těšíme se na Vás ! ..

 
 
 

Blog

 

AUDIOKNIHY

No jo, pokrok nezastavíš. A tak jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku o prodej audio knih. A že jich je na výběr. Pro děti si už zamlouvám Hobita, či Tracyho tygra.
Já už jsem rozbalil Cílka a těším se na Kmotra v podání Josefa Kaisera. Tak třeba si k nim cestu najdete.
A kdyby ne, tak klasickým knihám stále zůstáváme věrní.

číst dále

 

TEA GARDEN

Je toho plno všude. ZAHRÁDKY JSOU OTEVŘENY! A nejinak je tomu i u nás. Po dlouhé době se těšíme, kterak Vás usadíme a budeme hýčkat rozličnými čaji, domácí buchtou, či cizokrajnou baklavou.
Opět si můžete nad šálkem čaje prolistovat svoji oblíbenou knihu a užít si klidu na našem dvorku. Snad se brzy počasí umoudří. No a pokud ne, je tu náš ZRZEK, který se nechá rád podrbat. Odměnou Vám bude jeho přítulnost.

číst dále

 

YUNNAN ZAO CHUN 2021

Už několátý rok začínáme novou sezónu čerstvých čajů Yunnanem. Nejinak je tomu tak i letos.
V překladu se dá tento čaj pojmenovat jako "Časné jaro"
Tento čerstvý zelený čaj z vyšších poloh okolí Simao, Yun Pan Shan (1100 m.n.m.) z brzké jarní sklizně (22. února 2021), má pěkný stejnoměrný list se středním podílem stříbných ochmýřených tipsů. List je lehce ovocné vůně, nálev jiskřivé žlutozelené barvy čerstvé jemné chuti s typickou stopou vůně kaštanových květů.

číst dále

 

KAFIRNA.CZ

Kafírna Dogvill, Boskovická kavárna
obchod s kávou a pražírna
fungující od 4. prosince 2004

HRNEK.EU

Virtuální prodejna čajů a kávy
fungující od roku 2001

 

Cigičaj spol. s r.o.

Zborovská 9, 680 01
Boskovice

LITERÁRNÍ ČAJOVNA
HERMANNA UNGARA

telefon: 774 499 708

E-mail: cigicaj@cajovna.cz

Otevírací doba

Po 10.00 - 19.00
Út 10.00 - 19.00
St 10.00 - 19.00
Čt 10.00 - 19.00
10.00 - 19.00
So 9.00 - 11.00 
14.00 - 19.00
Ne 14.00 - 19.00

LITERÁRNÍ ČAJOVNA HERMANNA UNGARA

  Cajovna.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím | Další informace

https:/www.traditionrolex.com/15